Pazarlama

Tıklama Dönüşüm Hunisi nedir? Ve Niçin Bugün Uygulamanız Gerekiyor!

Tıklama Dönüşüm Hunisi nedir? Ve Niçin Bugün Uygulamaya İhtiyacınız Var?

Dijital reklamcılık sektörünün 192 milyar dolardan fazla değerinde?

Satışlarınızı çoğaltmak istiyor sadece tıklama hunisinin ne işe yaradığını merak ediyor musunuz? Kaygı etmeyin! Bu makalede, ne işe yaradığını ve iyi mi destek olabileceğine değineceğiz.

Daha çok öğrenmek ister misiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Tıklama Dönüşüm Hunisi nedir?

Clickfunnels, çevrimiçi bir satış hunisi oluşturucusudur. İşletmelerin ürünlerini çevrimiçi olarak satmasına, pazarlamasına ve teslim etmesine destek sağlar.

Bu vasıta, ürünlerin ve hizmetlerin çevrimiçi pazarlamasını basitleştirmeye destek sağlar. Kullanıcılar, belirli bir hizmet yada ürün için evvelde oluşturulmuş huni seçeneklerine haizdir.

Web seminerleri, açılış sayfaları ve üyelik siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Clickfunnels, işlevsel bir satış hunisi için lüzumlu unsurları ihtiva eder.

Birleşik ve kapsamlı bir paketiniz olacak. Birçok insan içinde seçim yapar Clickfunnels ve Leadpages.

O iyi mi çalışır?

Clickfunnels, kullananların bir takım evvelde oluşturulmuş satış hunisini kullanmasına olanak tanır. İş gereksinimlerine uygun olanı seçerler. Clickfunnels size süre kazandırır ve satış hunisi kurulumunu hızlandırır.

Dönüşüm huninizi seçtiğinizde bir şablon seçmeniz gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve çalıştığınız kanıtlanmış bir çeşitliliğiniz var. Kullanabileceğiniz bir takım şablonla, bir kontrol aşaması için endişelenmenize gerek yok.

Kullanıcı dostu bir arayüzdür. Şablonlarınıza saatleri, videoları ve animasyonu entegre edebilirsiniz. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için A / B testinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir öğrenme eğrisiyle uğraşmak zorunda değilsiniz.

Clickfunnels, sorularınızı yanıtlamaya hazır bir personele haizdir. Ek olarak daha çok destek için katılabileceğiniz bir Feysbuk grubuna da sahipler.

Bir dönüşüm hunisi başlattığınızda, bir alan adı almayı düşünmelisiniz. Clickfunnels, ilk alan adınızı ücretsiz bir şekilde satın alır. SSL de kuracaklar.

Ek olarak ilgileniyorsanız 14 günlük parasız denemeyi de deneyebilirsiniz. Clickfunnels'ın iki değişik abonelik düzeyi vardır. Standart planı yada yükseltilmiş bir planı seçebilirsiniz. Yükseltilmiş plan, Actionetics ve Backpack şeklinde özellikler ihtiva eder.

Clickfunnels Avantajları

Yazılım, satış ve pazarlama hunileri oluşturmak için iyi tasarlanmıştır. Düzenleyicinin kullanımı kolay ve esnektir. Clickfunnels, popüler ödeme sağlayıcıları ve mühim e-posta sağlayıcıları ile entegre olur.

Değişik huniler için, aralarından seçim yapabileceğiniz çekici görünümlü şablonlarınız vardır. Yazılım, yeni güncellemelerden sonrasında daha iyi hale gelir. Hunilerinizi paylaşabilir ve ortaklık komisyonları kazanabilirsiniz.

İnsanlar Clickfunnels'i Iyi mi Kullanır?

İnsanlar, standart satış hunileri oluşturmak için Clickfunnels kullanır. Ek olarak, katılım hunileri oluşturmak için de kullanırlar. Bu, yeni potansiyel müşteriler edinmenize ve e-posta listenizi büyütmenize destek olacaktır.

Web semineri hunileri de oluşturun. Bu, markanızı büyütürken hizmetlerinizi ve ürünlerinizi satmanıza destek sağlar.

Üyelik siteleri oluşturmak için Clickfunnels'ı da kullanabilirsiniz. Premium içeriğinizi yalnızca aboneleriniz için erişilebilir tutabilirsiniz.

Daha çok öğrenmek ister misiniz?

"Tıklama hunisi nedir?" Temalı bu makaleyi bulduğunuzu umuyoruz. anlayışlı. Bu, çevrimiçi pazarlamanızı basitleştirecek bir araçtır. Parasız denemelerini bugün deneyin!

Daha çok öğrenmek ister misiniz? Tıklama başına ödeme pazarlamasına ilişkin kılavuzumuza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir