Sanatınızı Çevrimiçi Olarak Iyi mi Pazarlayabilir ve Bugün Fark Edilirsiniz

Sanatınızı Çevrimiçi Olarak Iyi mi Pazarlayabilir ve Bugün Fark Edilirsiniz

Küresel olanın% 25'i çevrimiçi nüfus mağazası.

Sanatınızı yaratmak için oldukca çaba, enerji ve süre harcadınız. Görmek için tüm dünyaya ihtiyacın var.

Yerleşik bir sanatçıysanız, fark edilmeniz nispeten kolaydır. Sadece, çalışmanızı orada hayata geçirmeye yeni başlıyorsanız, daha çok strateji uygulamanız gerekecektir. Bu yazı size iyi mi yapılacağıyla ilgili ipuçları elde edecektir. sanatını pazarla.

Sanatınızı Iyi mi Pazarlayabilirsiniz: Mükemmel Bir Portföyünüz Olsun

Sanat yarattığınızda, onu çevrimiçi portföyünüze kolayca dahil edebilirsiniz. İnternet ve küreselleşme dünyayı ufak bir köy haline getirdi.

Evvel, işinizi yalnızca kendi ülkenizde satmaya güvenebiliyordunuz. Bugün dünyanın her yerine pazarlayabilirsiniz. Bu, ağ kurmanız, çalışmalarınızı sanat yarışmalarına göndermeniz ve web sitenizde ve toplumsal medya profillerinizde yayınlamanız gerektiği anlamına gelir.

Bu, çalışmanızın örneklerini isteyen herkesi yönlendirebileceğiniz bir yere haiz olmanızı güvence eder. Bu portföyün ilk izleniminiz olacağını ihmal etmeyin. Bu yüzden iyi olması gerekiyor. İşte bunu yapmanın bazı yolları:

  • Feysbuk, Pinterest, Instagram, LinkedIn ve Twitter şeklinde platformlarda görüntüleyin
  • Ek olarak, trafiği çoğaltmak ve çalışmanızın fark edilmesini sağlamak için web sitenizde bir blog yazmaya başlayabilirsiniz.
  • Tertipli olarak yeni işler yayınlayın
  • Yorumlara cevap vererek ve soruları yanıtlayarak takipçilerinizle etkileşim kurun
  • Web sitesinin tüm cihazlar için optimize edildiğinden güvenilir olun
  • Müşterilerin çevrimiçi ödeme yöntemleriyle ödeme yapmasına izin verin

Küresel Çevrimiçi Sanat Platformlarına Katılın

Küresel çevrimiçi sanat platformlarına katılmak, fark edilmek için muhteşem bir yoldur. Bu platformların bir çok kayıt olmanıza ve hizmetlerini parasız kullanmanıza izin verir.

Burada, internet sayfasını ziyaret eden binlerce sanat koleksiyoncusu tarafınca kolayca keşfedilebilirsiniz. Sanatınızı yüklediğinizde bir miras yaratıyorsunuz ve sanatınız sanal dünyada uzun yaşayacak.

Hayranlarınızın Sizi Pazarlamasını Kolaylaştırın

Çalışmanızı ortaya çıkarmanın en iyi yolu, hayranlarınızı toplumsal medyada çalışmalarınızı süre çizelgelerinde paylaşmaları için ikna etmektir.

Tek bir kişinin toplumsal medyada binlerce takip edeni olabilir. Ya tüm bu takipçiler sanatınızı görürse? Çalışmanızın satılması şansınızı artıracaktır.

Bu yüzden, ziyaretçilerinizin işi paylaşmasını kolaylaştırmak için web sitenizde bir "toplumsal medyada paylaş" düğmesi olmalıdır.

Web Sitenizin SEO Dostu Olmasını Sağlayın

İnternette fark edilmenin en kolay yolu, web sitenizin SEO dostu olduğundan güvenilir olmaktır.

Anahtar sözcüklerin ve LSI anahtar sözcüklerinin kullanımı dahil kullanabileceğiniz çeşitli taktikler vardır. Bu, çalışmanızı kategorinizdeki her arama için ilk on internet sayfası arasına yerleştirecektir. SEO anahtar kelimelerinizi iyi mi izleyeceğinizle ilgili daha çok ipucu için, bu rehbere göz atın.

Sanatınızı Pazarlama

Çalışmanızın bir sanatçı olarak fark edilmesini sağlamak bir çok insanoğlunun sandığı kadar kolay olsa gerek. Ek olarak, her gönderinin altında, ziyaretçilerden emek harcamaları paylaşmalarını istediğiniz bir harekete geçirici mesajınız olabilir.

Sanatınızı iyi mi pazarlayacağınız mevzusunda ipuçlarına ihtiyacınız var ise yada çalışmanızı sergilemek için bir platforma ihtiyacınız var ise, lütfen blogumuzu keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir