Poz Verin! Koçluk Uygulamanız için Muhteşem Çevrimiçi Promosyon Stratejisi Iyi mi Oluşturulur

Poz Verin! Koçluk Uygulamanız için Muhteşem Çevrimiçi Promosyon Stratejisi Iyi mi Oluşturulur

İyi bir spor koçu, bir takımın galibiyetinin nihai hedefi olan oyunculara esin verir ve onları eğitir. Aynı şey ustalaşmış bir koç olarak çalışırken de geçerlidir.

İşin zor kısmı, potansiyel müşterilere hedeflerine ulaşmalarına destek olmak için gerekenlere haiz olduğunuzu kanıtlamaktır. Her kariyer hareketinizi vurgulayan ustalaşmış sporlarla ilgili ulusal basında yer edinen haberiniz yok.

Koçluk pratiğiniz için muhteşem bir çevrimiçi tanıtım stratejisi oluşturmak için bu kılavuzu izleyin. Güvenilirlik oluşturmak ve ücretli müşterileri çekmek.

Ilkin En Büyük Zorluklarla Yüzleşin

Toplumsal yardım için motivasyonunuzu idrak etmek fazlaca önemlidir. Tüm işletmelerin paraya ihtiyacı vardır, sadece toplumsal medyadaki bir gönderinin bu problemi tam olarak iyi mi çözeceğini bilmek önemlidir.

Herhangi bir işlem yapmadan ilkin en büyük zorluklarınızın bir listesini oluşturarak kendinize vakit kazanın. Bu sıralama, hedeflerinizi belirlemenize ve size anında müşteriler vaat eden çevrimiçi mevcut birçok dikkat dağıtıcı şeyi görmezden gelmenize destek verir.

Şu anda çevrimiçi pazarlama yapıyorsanız, listenizi sizin için neyin işe yaradığı ve neyin başarıya ulaşmış olamadığı içinde bölün.

Kitlenizi Araştırın

Zorluklarınızı ve ihtiyacınız olan şeyleri anladıktan sonrasında, müşterinizin gereksinimlerini çözümleme edin. Pazarlamacılar müşterilerin düşüncelerini okuyamazlar, bundan dolayı meydana getirilen varsayımları kanıtlamak için verileri kullanırlar.

İle başla sosyal medya analiz araçları ideal müşteriniz hakkında demografik veriler elde etmek için. Her toplumsal medya platformunun değişik türde bir kullanıcısı vardır ve kitlenize uymayan demografik verilerle vakit kaybetmekten kaçınmanıza destek olabilir.

Kafi veriyle, bir alıcı kişisi oluşturabilirsiniz. Bir alıcı persona, çalışmış oldukları yer, eğitim seviyesi, aile durumu, maaş, cinsiyet ve korkular şeklinde bir kişinin ayrıntılarını ana hatlarıyla belirtir.

Bir alıcı karakteri oluşturarak, ideal müşterinizi tanırsınız ve direkt onlarla rezonansa giren reklamlar yada gönderiler yapabilirsiniz.

Tanıtım Stratejisi ve Fikirler

Mükemmel bir çevrimiçi pazarlama planı, bir düşünce sıralaması değil, bir stratejidir. Fikirler, hedeflenen tasarım şemaları oluşturmak için harikadır sadece bir fiil planı yapmaya erişince etkisizdir.

İdeal satın alan ve iş ihtiyacınız olan şeyleri araştırmakla donanmış bir sonraki adımınız, araştırmanızı en etkili araçlara karar vermek için kullanmaktır. Her bir aracın çalıştırılması için ihtiyaç duyulan süreyi ve harcamaları karşılamak için bir bütçe ayırıp ayırmadığınızı düşünün.

Bir kampanya başlatmak ve ansızın sona erdirmek, cesaretinizi kırmanın bir yoludur. Zamanı, parayı, iş hedeflerinizi ve müşterinizin alıcı kişiliğini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan çevrimiçi pazarlama araçlarını seçin.

Bu kategorilerin her birini hesaba kattığınızda, çevrimiçi olarak düzinelerce alakasız pazarlama seçeneğiyle yabani otları ayıklamanıza destek verir.

Web Tasarım

Müşterilerinizin gereksinimlerine hitap eden ustalaşmış bir internet sayfası tasarlayın. İyi tasarlanmış bir internet sayfası, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve onları her sayfada daha uzun süre tutmak anlamına gelir.

Averaj bir ziyaretçinin dikkat süresi 8 saniyedir ve Japon balığından 1 saniye daha az. Temiz ve okunması kolay sayfalar, müşterilerin web sitenizde gezinmesine ve daha süratli öğrenmesine olanak tanır.

Sayfaları iyi mi tasarlayacağınızı bilmiyorsanız, yardım alın. Web tasarımcıları, istediğiniz alanlara daha çok tıklama çeken düzenleri öğrenmek için kullanıcı deneyimini inceler. Bir web tasarımcısına paranız yetmiyorsa, alternatifler var.

Müşterileri çeken kanıtlanmış tasarım stillerini kullanmanıza müsaade eden şablonlar mevcuttur. Site, ziyaretçilerin en fazlaca hangi sayfaları tıkladığı şeklinde kullanıcı verilerini öğrenme istatistiklerini yakalamanıza destek verir.

Sayfa içeriğini seçerken alıcı kişileri hatırlayın. İdeal müşteriniz bir ebeveyn ise, potansiyel müşterilerle bağlantı oluşturmak için Hakkımızda sayfasına biyografinizle beraber bir aile fotoğrafı eklemeniz yararlı olabilir.

Basın Alın

Bir halkla ilişkiler uzmanını işe almak, sizi bir hikayeye dahil edebilecek medya bağlantılarına erişim sağlamak anlamına gelebilir. Bilhassa işinizle ilgili bir yazı alamayabilirsiniz, sadece mevcut bir hikayeye bir alıntıyla katkıda bulunmak, güvenilirliğinizi artırır.

Haber kapsamı, kendi başınıza erişebileceğinizden fazlaca daha geniş bir kesime maruz kalmak anlamına gelir. Güvenilir bir uzman olarak konumunuzu göstermek için aldığınız herhangi bir basını web sitenize ilave edin.

Bir Blog Başlatın

Bir blog başlatmak, yine ziyaretçileri web sitenize çekmenin ve sitenizi arama motorları için optimize etmenin mükemmel bir yoludur. Bloglar bazıları için ezici bir fikirdir. Haftalık yada aylık olarak devamlı yeni fikirler ekleme sorumluluğu zor bir iş şeklinde görünüyor.

Süreci basitleştirmek için bir yayınlama hizmeti vesilesiyle bir takım blog gönderisini otomatikleştirin. Yine yine yeni fikirler üretmek yerine, esin aldığınızı hissettiğinizde birkaç gönderi yazın. Blogunuzu etken tutmak için gönderileri belirli bir süre için planlayın.

Gönderilerinizin ilgi çekici olmasını sağlamayı ihmal etmeyin. Yakışıklı olun. Bir öykü anlatmak. Bu blog unutulmaz gönderilerle kitlenizi iyi mi yakalayacağınıza iyi bir örnektir.

Rakiplerden Öğrenin

Başarı göstermiş olan rakipler size istediğiniz neticeleri almanın asfalt bir yolunu izah edebilir. Müşterilerin niçin orada vakit geçirdiğini belirlemek için bir rakibin internet sayfasını denetleyin.

Koçluk hizmetlerinin iyi mi tanımlandığına bakın. Pazarlama materyallerinizle gözden kaçırdığınız anahtar kelimeler yada satın alan gereksinimleri olabilir.

Aynısı pazarlama stratejileri için de geçerlidir. Pazar oranı kazanmak için rakip reklamların bulunmuş olduğu yerlerde reklam vermeyi düşünün.

Buzzusmo şeklinde araştırma araçları, en fazlaca paylaşım alan içerik türlerini öğrenmenize destek verir. Bu yararlıdır şundan dolayı size hangi içeriğin mevzu açısından kıymetli bulunduğunu söyleyebilir. Mesajlarınızda nereleri iyileştirebileceğinizi görmek için gösterilen en iyi içinde ne olduğu inceleyin.

Ne Vakit Yardım Getirmeli

Çevrimiçi pazarlama, sonsuz bir vazife dizisi şeklinde görünebilir. Yönlendirme olmadan, etkili bir tanıtım stratejisi yerine kolay olanla ilerlemek kolaydır.

Yeni çevrimiçi pazarlamacıların işleri kolay tutması gerekiyor, sadece iş hedefleri pahasına değil. Teknoloji mevzusunda bilgili değilseniz yada kendi başınıza yönetebileceğinizden daha çok strateji eklediğinizde bir ustalaşmış tutmayı düşünün.

Bir koç olarak amacınız müşterilerin başarıya ulaşmış olmasına destek olmaktır. Uzmanlığınızın yetersiz kalmış olduğu alanlarda size destek olabilecek kendi koçunuzu ne vakit bulacağınızı bilin.

Bunu yapmak, tamamen yeni bir iş öğrenmek yerine mesleğinize odaklanmanıza izin verir. İçerik pazarlaması hakkında daha çok data için web sitemizi ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir