Pazarlama için 5 Yenilikçi Promosyon Ürünü

Pazarlama için 5 Yenilikçi Promosyon Ürünü

Doğru promosyon ürünleri pazarlama stratejisi, markanızın etkinliğini artırabilir. % 44'e kadar. Satın alan tabanınızı heyecanlandırırken marka bilinirliğinizi artırır, şu sebeple kim bir şeyleri parasız almaktan hoşlanmaz?

Bununla beraber, her ürün müşterileriniz için bir kazanan olmayacak. En oldukca hangi ürünlerin hitap edeceğini öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İpuçlarımız için okumaya devam edin.

Promosyon Ürünleri Pazarlama Fikirleri

Ürün pazarlamayla ilgileniyor, sadece hangi ürünleri kullanacağınızı bilmiyor musunuz? İşte 5 kuvvetli ürün pazarlama fikri!

1. Süslü Kalemler

Promosyon kalemler daima piyasadaki en somut pazarlama ürünlerinden biri olacaktır. Bir tek bu değil, toplu olarak satın almak son aşama ucuzdur.

Bununla beraber, bu klasik pazarlama materyalini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bir ucundan yazı yazan ve öteki ucunda stilist bulunan promosyon kalemleri kullanmak, bu rahat ürünü iki kat daha kullanışlı kılar. Bu, stilist vasıta telefonları ve tabletleri kullanmayı daha da kolaylaştırdığından, potansiyel müşterilerin başkaları benzer biçimde sizinkini kaybetmeyeceklerini neredeyse güvence ediyor.

2. Giyim

Bir sonraki promosyon etkinliğinizde tişört yada sweatshirt verin. Şirket bilgilerinizin garip, alımlı bir resimle beraber açık bir halde gösterildiğinden güvenli olun.

Gömleği giyen insanoğlu tüm detaylarınızı ellerinde bulundurmakla kalmayacak, onları giydiğini gören insanoğlu da tanımaya başlayacaktır.

3. Promosyon Şemsiyeler

Promosyon malzemeleri, kitlelere hitap eden yararlı ürünler olduğunda en etkilidir. Bu nerede promosyon şemsiyeler Gelin. Her insanın bir noktada bir şemsiyeye ihtiyacı var ve markanızın güzel ve net bir görüntüsü olacak kadar büyükler.

4. Bira Koozileri

Bira koozileri, konser ve mangal benzer biçimde etkinliklerde elinizin donacağını hissetmeden soğuk içecek tutmanızı kolaylaştırır. Ve bu yararlılıkları ve iyi gezi etme kabiliyetleri sebebiyle, insanoğlu onlara takıntılıdır.

Markanız genç ve eğlenceliyse, kooziler satın alan tabanınıza markanızın benliğinin bu yönünü göstermenize destek olacaktır.

5. Pop Yuvalar

Pop soketler bir cep telefonunun arkasına uygulanır ve birçok nedenden dolayı kullanılır. Siz video izlerken telefonu ayakta tutan bir stand görevi görürler, telefonunuzu daha iyi tutabilmeniz için tutma bölgeleri ihtiva ederler, hatta en sevdiğiniz şeyleri bir arada tutmak için kulaklıklarınızı etrafına sarabilirsiniz.

Peki niçin iyi bir pazarlama aracıdırlar? İnsanlar daima telefonlarını çıkarır. Aslen, averaj bir şahıs bunu denetim eder 12 dakikada bir.

İşletmeniz bu cihazda gösteriliyorsa, markanız daima müşterilerin ulaşabileceği bir yerde olacak ve gerekseme duyduklarında sizinle yazışma kurma şanslarını artıracaktır.

Bizi takip et

İşletmenizi pazarlama şekliniz, müşterilere değerleriniz, görüşleriniz ve markanızın kişiliği hakkında oldukca şey anlatır. Promosyon ürünlerinizin pazarlama stratejisi, ulaştığınız satın alan tabanına nazaran kişiselleştirilmelidir.

Daha çok pazarlama eğilimi ve stratejisi için bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir