Masaj Pazarlamasına Yönelik Rahat Kılavuz

Masaj Pazarlamasına Yönelik Rahat Kılavuz

Neredeyse var 385.000 masaj terapisti ve ABD'deki öğrenciler Masaj endüstrisinin kendisi yalnızca 2016'da 16 milyar dolar değerindeydi!

Bir masaj terapistiyseniz, bu kadar büyük bir pazarda rekabet gücünüzü korumak için işletmenizi zekice tanıtmak önemlidir. Bilgili pazarlama, mevcut müşterilerin geri gelmesini sağlamak için sırrınız olabilir.

Bir masaj terapisti olarak, yeni müşterileri çekmenin akıllı ve benzersiz yöntemlerini belirlemek zor olabilir. Bu, bilhassa masaj işinizin tek sahibiyseniz ve fazlaca sayıda günlük talepte bulunuyorsanız geçerlidir.

Bu yazıda, etkili masaj pazarlamasının tüm ayrıntılarına yakından bakacağız. Bu listedeki tüm ipuçlarının uygulanması basittir ve reklamcılıkta kapsamlı bir arka plan gerektirmez.

Informasyon için okumaya devam edin!

1. İlgi Çekici Bir Web Sitesi Oluşturun

3 milyardan fazla insan informasyon bulmak, iş aramak ve iş yapmak için internete güvenin.

Bir masaj terapisti olarak, bu büyük dijital pazardan yararlanmak önemlidir. İlgi çekici bir internet sayfası oluşturarak bunu kolayca yapabilirsiniz.

Web siteniz sandığınızdan daha kuvvetli. Giderek artan bu dijital çağda, internet sayfaları daha fazlaca kartvizit benzer biçimde işlev görüyor.

Potansiyel müşterilere yazışma detayları ve fiyat noktaları benzer biçimde mühim bilgiler verirler. Sadece müşterilere masaj işinize içeriden bir bakış ve ne tür bir işlem bekleyebilecekleri mevzusunda da informasyon verebilirler.

Web siteniz tüm masaj pazarlama çabalarınızın ön saflarında yer almalıdır. Öteki reklam kampanyalarını başlatmadan ilkin birazcık vakit harcayın.

Etkisinde bırakan bir internet sayfası, her şeyden ilkin ziyaretçilere gerekseme duydukları detayları vermelidir. Gereksiz ayrıntılar yada sayfalar içermemelidir.

Sağlam bir masaj terapisi internet sayfası, yazışma bilgilerini, rezervasyon portallarını, hizmetleri ve tutarları ve bir blogu içermelidir. Birazcık sonrasında bir blogun önemi hakkında konuşacağız.

Ek olarak, kendiniz ve işletmeniz hakkında ayrıntılar veren kısa bir sayfa eklemelisiniz.

Web sitenizi oluştururken, içeriğin özlü, okunması kolay ve hatasız olduğundan güvenilir olun. Paragrafları bölmek için fazlaca sayıda başlık ve madde işareti kullanın.

Ek olarak, müşterilerin bir rezervasyon portalı yada yazışma formu vasıtasıyla size kolayca ulaşabilmesini sağlayın. Web sitenizde gezinmek de kolay olmalı ve tüm dahili bağlantılar iyi çalışmalıdır.

Masaj web sitenizdeki görüntülerin yada videoların enerjisini küçümsemeyin. Hizmetleri açıkça gösteren, ilgi çekici, stokta olmayan görüntüleri entegre edin.

Son olarak, ustalaşmış web tasarım hizmetlerine yatırım yapmayı düşünün. Uzmanlar, kullananların ilgisini çekme olasılığı daha yüksek olan duyarlı bir web tasarımı oluşturmanıza destek olabilir.

Çıkış yapmak Göz Kırpma Masajı ilgi çekici bir internet sayfası ile ne demek istediğimize iyi bir örnek için!

2. Arama Motoru Optimizasyonunu Kullanın

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), tüm işletme sahipleri için mühim bir dijital pazarlama aracıdır. Masaj pazarlaması söz mevzusu olduğunda, mahalli müşterileri çekmenin temel bir yönü olabilir.

Birçok satın alan, hizmetleri ve ürünleri belirlemek için arama motorlarını kullanır. Aslen, mevcut müşterilerinizden bazıları işletmenizi kolay bir Google "masaj terapistleri" aramasıyla keşfetmiş olabilir.

Bir şahıs bir Google araması yaptığında, sonuçların ilk sayfasının üst kısmındaki listeleri tıklama olasılıkları yüksektir. Genel olarak, bir sayfanın bu şekilde "sıralaması" ne kadar yüksekse görünürlüğü o denli artar.

SEO uygulayarak belirli anahtar kelimeler için Google sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Bu, popüler anahtar kelimeleri seçmek ve bu tarz şeyleri çevrimiçi içeriğinize entegre etmek anlamına gelir.

Bilhassa mahalli SEO, masaj pazarlama stratejinizin mühim bir parçası olmalıdır. Mahalli SEO, "Dallas'ta masaj terapisi" benzer biçimde konuma dayalı anahtar kelimeleri birleştirmenin mahalli kitleleri direkt hedeflemenize destek olabileceği anlamına gelir.

Burada mahalli SEO hakkında daha çok informasyon edinin.

SEO uygulamasına ek olarak, fazlaca sayıda mahalli alıntıya haiz olduğunuzdan güvenilir olun. Bunlar, Google My Business, Yelp, TripAdvisor ve / yada Sarı Sayfalar.

Mahalli alıntılar SEO çabalarından yararlanabilir ve müşterilerinizin çevrimiçi incelemeler bırakmasını sağlayabilir.

3. Bir Blog Tutun

İçerik pazarlaması, hızla mevcut olan en popüler dijital pazarlama biçimlerinden biri haline geliyor. Bunun sebebi, tüketicilerin orijinal, ilgi çekici ve bilgilendirici içeriğe öncelik vermesidir.

Müşterileriniz için doğru içinde ne olduğu üreterek masaj pazarlama oyununuzu kolayca hızlandırabilirsiniz.

Bunu yapmanın bir yolu, web sitenizde bir blog tutmaktır. Bloglar size müşterilerinizle ilgili mevzuları münakaşa olanağı sağlar. Ek olarak, müşterileri eğitmenize ve mahalli optimizasyon için size daha çok araç-gereç sağlamanıza destek olabilirler.

Dahası, bloglar, web sitenizin ziyaretçileriyle daha çok sesinizi ve uzmanlığınızı paylaşmanıza olanak tanır. Meditasyon uygulamaları, günlük yaşamınızdaki stresi azaltmanın yolları yada ilk kez masaj yaptıran müşteriler için bilgiler hakkında düşünce verebilirsiniz.

Haftada bir blog yazısı üretmeyi hedefleyin. Bu gönderiler 500 kelime kadar kısa olabilir. Bu gönderileri anahtar kelimeler için de optimize ettiğinizden ve resimler eklediğinizden güvenilir olun!

4. Toplumsal Medyadan Yararlanma

Masaj pazarlama çabalarınızdan yararlanmak söz mevzusu olduğunda toplumsal medya mühim bir vasıta olabilir.

Feysbuk, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da iş profilleri oluşturun. Ilgili ve tutarlı yazışma bilgilerini, bilhassa web sitenizin bağlantısını eklediğinizden güvenilir olun.

Toplumsal medya profillerinde etken kalınca ve bu tarz şeyleri blog gönderilerini paylaşmak, promosyonların reklamını yapmak ve öteki mahalli işletmelerle sanal ortaklıklar oluşturmak için araçlar olarak kullanın.

Öteki mahalli öz bakım şirketleri tarafınca üretilen içinde ne olduğu takip ederek, beğenerek yada paylaşarak bu ortaklıkları oluşturun. Bu ortaklıkları oluşturmak, tüketicilerinizin gözünde güvenilirlik oluşturabilir.

Toplumsal medya ek olarak müşterilere gerçek zamanlı olarak anlık bildiri göndermenizi sağlayabilir. Bazı sağlam içerik pazarlamasını aşağıdaki benzer biçimde araçlar vasıtasıyla da dahil edebilirsiniz: Facebook Canlı.

5. Doğru Kitleyi Hedefleyin

Günün sonunda masaj pazarlamasında başarının anahtarı doğru kesime ulaşmaktır. Kitlelere reklam vermek kolay olabilir, sadece bir hedef kullanıcıya pazarlama yapmış olursanız büyük olasılıkla daha çok başarı elde edersiniz.

"Mahalli üniversite öğrencileri" yada "emekliler" benzer biçimde belirli kitleleri hedefleyen masaj pazarlama kampanyaları başlatın. Kişisel bir düzeyde onlara ulaşıyormuş benzer biçimde görünüyorsa, insanların reklama cevap verme olasılığı daha yüksektir.

Her kampanyayla hedef kitlenizi değiştirmekten çekinmeyin. Sadece pazarlama hedeflerinizden vazgeçmeyin!

Masaj Pazarlamasının Anahtarınız

Bir masaj terapisti olarak, şifa hizmetlerinizi duyurmanız fazlaca önemlidir. Masaj pazarlaması, satın alan tabanınızı oluşturabilir ve mevcut müşterileri listenizde tutabilir.

Yeni müşterilere ulaşmaya çalışırken dijital pazarlamadan en iyi şekilde yararlanın. Bu, web sitenizi geliştirmek, içerik pazarlamasına birazcık vakit ayırmak ve bir blog tutmak anlamına gelir. SEO'yu dikkatsizlik etmeyin!

Netice olarak, pazarlama çabalarınızın her seferinde belirli bir hedef kesime ulaştığından güvenilir olun.

Article City, size ihtiyacınız olan görünürlüğü sağlamak için tasarlanmış pazarlama çözümlerini keşfetmek için nihai kaynağınızdır. Parasız hesabınız için şimdi kaydolun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir