Kiracı Tabanı Oluşturma: Kiralık Reklamınızın Enerjisini Iyi mi Artırabilirsiniz?

Kiracı Tabanı Oluşturma: Kiralık Reklamınızın Enerjisini Iyi mi Artırabilirsiniz?

Dijital reklamcılık pazarının kıymetli bulunduğunu biliyor muydunuz? 192 milyar dolardan fazla mı?

Kiralık ilanlarınızla yeni kiracılar bulmakta mesele mu yaşıyorsunuz? Kaygı etmeyin! Bu makalede, kiralık reklamcılıkla ilgili bazı ipuçlarına değinecek ve yeni kiracılar bulmanıza destek olacağız.

Daha çok öğrenmek ister misiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Kiralık Reklam: Bir Kılavuz

Yeni bir ev arayan kiracıların bilgilerinizi bulabilecekleri bir yere gereksinimleri vardır. Ağızdan ağza söylemedikçe kiraladığınızı bilmeyecekler. Daha çok kişiye ulaşmak için kullanabileceğiniz bazı değişik yöntemlere bir göz atalım.

Toplumsal Medyayı Kullanın

Milyonlarca insan Twitter, Instagram ve Feysbuk kullanıyor. Kiralama şirketiniz var ise, bir Feysbuk sayfası yada Twitter hesabı oluşturmayı düşünün.

Değilse, başkalarına kiralık bir yeriniz bulunduğunu bildirmek için kendi kişisel hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

Kiralık Siteleri Kullanın

Craigslist şeklinde bir site faydalıdır zira parasız kiralama listeleri yayınlayabilirsiniz. Bölgenizde bir daire arayan hepimiz tarafınca görülebilir.

Potansiyel kiracılar, arama kriterlerini belirli faktörlere bakılırsa daraltabilir. Oda sayısına yada kira fiyatına bakılırsa arama yapabilirler.

Gazetenizi Kullanın

Bazı kiracılar bir gazetede potansiyel kiralık bölgeler ararlar. Hafta sonu açılışınızın reklamını yapın. Hafta sonları daha çok insan gazeteyi okuyacak ve kiralamanızı görecek.

Kiralık reklamlar küçüktür. Yer kazanmak için doğru kısaltmaları kullandığınızdan güvenilir olun. Bir gazetedeki bir reklamın maliyeti birazcık yüksektir, sadece mülkünüze daha çok maruz kalacaksınız.

Topluluğunuz Genelinde El İlanları Yayınlayın

Kiralama işleminizle ilgili işaretler yada el ilanları koymak, haberin yayılmasına destek olacaktır. Çamaşırhanelere, otobüs duraklarına, marketlere ve kolejlere duyuru verebilirsiniz.

Parlak değilse insanoğlu broşürü geçecek. Dikkatlerini çekmek için bazı fotoğraflar ve yürekli başlıklar ilave edin. İletişim bilgilerinizle beraber alt bölümde bir koparma ilave edin.

Word of Mouth Works

Mevcut kiracılarınıza boş bir yeriniz bulunduğunu bildirin. Yaşamak için yeni bir yer arayan bir dost yada akraba tanıyor olabilirler.

Kendi ailene ve arkadaşlarına söyle. Bunu kendi hususi ağlarına aktaracaklar. Daha yaratıcı olması için, bir tavsiye tutarı teklif etmeyi düşünün.

Kiralama İşareti Kullanın

Bu işaretlerden birini binanızın penceresine yapıştırın. Yoldan geçen hepimiz telefon numaranızı alabilir yada bir arkadaşına söyleyebilir. Numaranın sokaktan kolayca görülebildiğinden güvenilir olun.

Yüksek Kaliteli Bir Web Sitesi Edinin

Kiralamalarınızın reklamını yapmak için kaliteli bir internet sayfası edinin. Site, mülkünüzle ilgili tüm mühim detayları paylaşmak için mükemmel bir yerdir. Kolay ve gezinmesi kolay olsun.

Sitenizde sergilemek için mülkünüzün kaliteli fotoğraflarını çektiğinizden güvenilir olun. Yardım istiyorsan emlak yönetimi pazarlamasını buradan edinin.

Daha çok öğrenmek ister misiniz?

Kiralık reklamlarla ilgili bu makaleyi anlayışlı bulduğunuzu umuyoruz. Kişisel ağınızın boş pozisyonunuz hakkında toplumsal medya vasıtasıyla informasyon sahibi olmasını sağlayın.

Daha çok öğrenmek ister misiniz? Iyi mi daha çok toplumsal medya takip edeni edineceğinizi öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir