Kamerayı Açmak: Emlak Pazarlaması için 5 Mükemmel Video İpucu

Kamerayı Açmak: Emlak Pazarlaması için 5 Mükemmel Video İpucu

Emlak işinizi duyurmanın yeni yollarını mı aramıştınız?

Gayrimenkul işiniz ister yeni ister senelerdir var olsun, video pazarlama erişiminizi genişletmenize ve her türden yeni alıcı ve satıcıyı çekmenize destek olabilir.

Hayatınızda daha ilkin asla video çekmemiş olsanız bile, video pazarlamadan yararlanabilirsiniz.

Emlak pazarlamasında video kullanma mevzusunda size destek olacak bazı ipuçları için okumaya devam edin.

Emlak Pazarlamasında Videonun Yararları

Video pazarlamayı bu kadar hususi icra eden nedir?

Emlak şirketlerinin hoşlanmasının birçok sebebi var Westbrook REI aşağıdakiler dahil olmak suretiyle video pazarlamaya yöneliyor:

  • Evleri yeni ve garip bir halde sergileyebilirsiniz
  • Çevrimiçi içerik okumakla ilgilenmeyebilecek yeni müşteriler kazanabilirsiniz
  • Tıklama ve açma oranlarınızı artırabilirsiniz
  • Çevrimiçi arama motoru sıralamanızı iyileştirebilirsiniz

Video, hedef kitlenizle itimat oluşturmanıza ve daha derin bağlantılar kurmanıza da destek olabilir.

En İyi Beş Video İpucu

Gördüğünüz şeklinde, emlak pazarlama çabalarınızın bir parçası olarak videoyu kullanmak için pek oldukça niçin var. Video dünyasında yeniyseniz, şu ipuçlarını deneyerek başlayın:

1. Video Kalitesine Odaklanın

Pazarlama videolarını bir araya getirirken kalite oldukça önemlidir. Bazı yüksek kaliteli kayıt ekipmanlarına yatırım yapın, böylece mükemmel sese haiz net videolar ortaya koyabilirsiniz. Hatta sizin için gerçek çekimi yapması için yarı zamanlı bir kameraman tutmayı bile isteyebilirsiniz.

2. Videolarınızı Evvelinde Planlayın

İyi bir video pazarlama stratejisi birazcık planlama gerektirir. Tertipli olarak yayınlayacağınız kaliteli içeriğe haiz olmak istiyorsanız, öncesinden plan yapmanız gerekir. Hazırlamak istediğiniz video türlerini ve bu tarz şeyleri ne süre yayınlamak istediğinizi düşünmek için süre ayırın.

3. Bir Öykü Anlatın

Videolarınızda kişiselleşmenize destek sağlar. Elbet, sattığınız evlerin video turlarını yayınlayabilir ve orada bırakabilirsiniz. İnsanlar kişisel olarak sizinle bir bağlantı hissederlerse, bir ev alırken yada satarken işinizi düşünmeye daha eğilimli olacaklardır.

4. Referansları Kullanın

Referanslar kendi başlarına kuvvetli bir araçtır ve video referansları işleri bir adım öteye taşır. Memnun müşterilerinizin kısa videolarını kaydedin ve web sitenizde ve toplumsal medya profillerinizde gösterin.

5. Videolarınızı Kısa Tutun

Son olarak, videolarınızın kısa tutulduğundan güvenilir olun. Bir çok video uzmanı, uzun soluklu bir videonun 2-3 dakika insanların dikkatini çekmek ve ana noktalarınızı iletmek için idealdir.

Daha Fazla Pazarlama Önerisi mi Aramıştınız?

Bu ipuçlarını aklınızda bulundurun ve yakında emlak pazarlamasında video kullanma mevzusunda uzman olacaksınız.

Daha çok pazarlama ipucu ve püf noktası öğrenmek ister misiniz? Öyleyse, hem çevrimiçi hem de şahsen işletmenizi tanıtmak hakkında bilmenizde fayda olacak her şeyi size öğretecek tonlarca makalemiz var.

Emlak blog fikirleri ile alakalı bu makaleye göz atarak başlayın. Yazma barajını aşmanıza ve kitlenize yepyeni bir halde hitap etmeye başlamanıza destek olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir