İşletmeniz İspanyol Pazarlamasını Iyi mi Geliştirebilir?

İşletmeniz İspanyol Pazarlamasını Iyi mi Geliştirebilir?

Araştırmalar, yalnızca İspanyolca konuşan pazarın büyümediğini, bununla beraber İspanyolca pazarlamanın da büyüdüğünü gösteriyor o kadar basit değil bir çevirmen kiralamak benzer biçimde. Şirketinizin İspanyolca pazarlama planının gramer açısından doğru olmasıyla birlikte kültürel açıdan da bilgili olması gerekir.

Hispanik pazar hem büyüklük hem de harcama gücü açısından büyüdükçe, işletmelerin alan kişi tabanlarını daha kapsayıcı olacak şekilde genişletmek istemeleri doğaldır. Satın alan kitlenize hoş geldiniz çeşitliliği, ürününüzün enerjisini de gösterir.

Büyüyen İspanyolca konuşulan pazarı içerecek bir plan geliştirmek için bu üç ipucunu izleyin.

1. Trendleri Takip Edin

Bir çok tüketicinin toplumsal medyada günde ortalama bir saat video izlediği için, İspanyolca konuşan mobil kullanıcılar averajda 8 saatten fazla yedi gün. Bu, 10 ila 60 saniyelik Instagram bumerangları ve Snapchat'ların tümü.

O ekran süresine zekice uymanın bir yolunu bulmak, aradığınız neticeleri verecektir. İçeriğinizi viral hale getirmek için taktikler geliştirmek için öteki kampanyaları inceleyin.

YouTube'daki en iyi İspanyol kanallarının abone sayısı ve görüntüleme sayısı devamlı artıyor. Universal, YouTube'da Latin merkezli bir kanal bile oluşturdu. İspanyolca içerik ve kliplerin yanı sıra İspanyolca konuşan kitleyi hedefleyen yarışmalar ve tanıtım malzemeleri sunarlar.

Öteki şirketlerin hizmetleri indirmek için sunmuş olduğu ürünlere bakın. Locopelis'in tasarımı öteki siteleri takip ediyor sadece İspanyolca "Locopelis descargar peliculas komple".

2. Teklif Seçenekleri

Mevcut kampanyalarınızı İspanyolcaya çevirmek, İspanyol bir kitle için kafi değildir. İspanyolca konuşanların Cenup ABD, Meksika, Porto Riko, İspanya ve öteki ülkelerden gelmesiyle, yalnızca dil değişimi ile her insana ulaşamazsınız.

Google'ın aramaları izlemesi, İspanyolca konuşan kullananların çoğu zaman İngilizce yada İspanyolca ve İngilizce terimlerin karışımıyla arama yapacağını göstermektedir. Bu, İspanyol pazarlamanızın hedef kitlenizin medyayı tükettiği değişik yollarla ilgilenmesi gerektiği anlamına gelir.

Sitenizde, uygulamanızda yada ürün alanınızda bir dil seçmek için seçenekler sunabiliyorsanız, kitlenizi daha adanmış bulacaksınız. Her kampanyayı iki dilli yapmayı düşünün ve ne tür sonuçlar elde ettiğinizi izleyin.

3. Dilin Ötesine Geçin

Değişik geçmişlerden gelen oldukca çeşitli İspanyolca konuşan kişilerle, dil kim bilir pazarlarınızın ortak noktası olacak. Müşterilerinizin haiz olacağı toplumsal yada aileyle ilgili anlatıları düşünün.

Porto Rikolu bir dinleyici, iki tam nesil Amerikan vatandaşlığını içeren bir dinleyicidir. Ürünlerine iyi mi ulaştıklarının anlatımı, daha oldukca batı kıyısında ve güneybatı bölgelerinde yaşama eğiliminde olan Meksikalı-Amerikalılardan değişik.

İspanya'dan ABD'ye gelenleri hedeflemek tamamen değişik. Avrupa duyarlılıkları getiriyorlar ve muhtemelen daha yüksek bir gelir grubundan gelecekler.

Hedeflediğiniz bölgelerden gelen oyuncuları, müzisyenleri ve sanatçıları kullanın. Genelleme yapmayın yada varsayımlarda bulunmayın; bir çok firmanın oldukca ilerisinde olacaksınız.

İspanyol Pazarlaması Süre Alır

Tercüme kabiliyetlerini eklediğiniz için İspanyolca konuşan alan kişi tabanınızın sitenizi yada mağazalarınızı doldurmasını beklemeyin. Hedeflediğiniz kitleyi kulak verin. Ürününüz karşılığında geri bildirim seansları düzenleyin ve eleştiri almaya istekli olun.

Bu verilerin içeriğinizi sürmesine izin verin. Verilerin sizi doğru yöne iyi mi yönlendirebileceği hakkında daha çok informasyon için yararlı ipuçları listemizi okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir