İşinizi Büyütmek için 7 Döşem Pazarlama Fikirleri

Şehrin Borulaması: İşinizi Büyütmek için 7 Döşem Pazarlama Fikri

Eğer sizden biriyseniz 120.000'den fazla dışarıdaki sıhhi döşem işletmeleri, pazarın ne kadar kalabalıklaştığını biliyorsunuz ki. Tesisatçılara olan talep artarken, işletme sayısı da artıyor.

Bu, kalabalığın arasından sıyrılmayı zorlaştırabilir. Şirketinizin farkındalığını çoğaltmak ve daha çok satın alan kazanmak istiyorsanız, sıhhi döşem pazarlama yaşamına dalmanız gerekir.

Sizi duyuyoruz: Bir ajans tutacak bütçeniz yok ve pazarlamanın tüm ayrıntılarını yerine getirmek yerine yedek bir tuvaletle uğraşmayı tercih ediyorsunuz.

Stres yapmayın! Sizi kısa sürede bir pazarlama uzmanı meydana getirecek muhteşem bir tesisatçı reklam rehberine sahibiz!

1. Bir Web Sitesi Oluşturun

Bu rahat bir sorundur, sadece bunu ele almak daha iyidir. Çağdaş dünyada bir internet sayfası olmadan hayatta kalamazsınız.

Kullanımı kolay şablonlar elde eden WordPress şeklinde hizmetler vardır. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, ilgili bilgilerinizi girmek ve hazırsınız.

2. Toplumsal Olun

Başlarken bir sosyal medya hesabı bir internet sayfası edinmenin önemi ikinci sıradadır. Pazarlamacıların yarısından fazlası toplumsal medyayı kullanmanın satışları artırdığını bildirdi.

Temel bir Feysbuk hesabı, adım atmak için mükemmel bir yerdir. Gün içinde içerik eklemek ve müşterilerle çevrimiçi etkileşim oluşturmak için birkaç dakikanızı ayırmayı ihmal etmeyin.

3. İncelemelere Hazır

Toplumsal medyaya girip Google'da listelendikten sonrasında incelemeleri toplamaya başlayacaksınız. Hepsine hitap etmek, ilgilendiğiniz potansiyel müşterileri gösterir ve onlara hizmetlerinizi kullanma mevzusunda iyi bir his verir.

Daima profesyonelce davranmayı ve negatif eleştiriler içeren kavgaları seçmemeyi ihmal etmeyin. Kızgın müşterilere şikayetlerini çevrimdışına almaları ve onlarla direkt ilgilenmeleri için bir satın alan hizmetleri e-postası verin.

4. Yönlendirmeler

Yönlendirmeler, satış oluşturmanın ve yeniden eden işler kazanmanın mükemmel bir gerçek dünya yoludur. Bir tesisatçı pazarlama tavsiyesi karmaşık olmak zorunda değildir, bir tek bir yüzde indirim olabilir.

Mesela, bir satın alan bir arkadaşını tavsiye ederse, arkadaşın% 10 indirim kazanacaktır. sıhhi tesisat ve ısıtma hizmet. Satın alan ek olarak bir sonraki hizmetlerinde% 10 indirim alır – bir kazan / kazan / kazan!

5. Topluluk Odaklı

İşi canlandırmak için topluluk toplantılarına katılın. Elinizde kartvizitlerle belediye binalarında, okul toplantılarında ve kurumsal tanıtım etkinliklerinde yer almak, haberi duyurmanıza destek sağlar.

6. Iyi mi Yapılır Videoları

Müşterilerinizi eğlendirmek ve eğitmek, markanızın emsalsiz ve bilgili görünmesini sağlar. Iyi mi yapılır videoları hazırlamak, işletmenizi tanıtmanın ve insanları genel döşem sorunları hakkında eğitmenin mükemmel bir yoludur.

Utangaç olmayın – bir tek bildikleriniz hakkında konuşun ve her şey organik olarak gelsin.

7. Kulaktan Kulağa Kulağa Doğru Üstünde Çalışın

Sonunda, eski müşterileriniz ve sizin hakkınızdaki görüşleri, isteyebileceğiniz en iyi sıhhi döşem pazarlama şirketi olacaktır. Bu yüzden muhteşem satın alan hizmeti sunmak oldukça önemlidir.

Müşterileriniz mutsuzsa, sorunlarını nazikçe ve süratli bir halde çözmeye çalışın. Memnun kalırlarsa, web sitenize yada toplumsal medya hesaplarınıza bir referans yada araştırma gönderip göndermeyeceklerini problem.

Döşem Pazarlaması Kolaylaştı

Sizin de görebileceğiniz şeklinde, sıhhi döşem pazarlaması beyin gücünüzü tıkamak ve tüm zamanınızı tüketmek zorunda değil. Bu rahat ipuçları ve püf noktaları, işinizde kesinlikle bir fark yaratacaktır.

Birazcık – ya da oldukça – yardım mı istiyorsunuz? Senin için buradayız!

İşinizi büyütmek için tonlarca dijital planımız var. Bize Ulaşın ve şirketinizin pazarlanmasına iyi mi destek olabileceğimizi öğrenin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir