Hukuk Firmanızı Çevrimiçi Olarak Tanıtmanın ve Daha Fazla Alan kişi Kazanmanın 9 Etkili Yolu

Hukuk Firmanızı Çevrimiçi Olarak Tanıtmanın ve Daha Fazla Alan kişi Kazanmanın 9 Etkili Yolu

Nazaran Amerikan Barolar BirliğiABD'de toplam 1.352.027 etken avukat var Bu artış, hukuk firmalarının kalabalıktan sıyrılmasını gittikçe zorlaştırıyor.

Zor, fakat kesinlikle olanaksız değil.

Hukuk firmanızı çevrimiçi olarak tanıtmanın dokuz etkili yolu. Bu taktiklerle çevrimiçi erişiminizi artırabilir, yeni müşteriler çekebilir ve rekabetin yükselmesine karşın şirketinizi kurabilirsiniz.

1. Mobil Uyumlu Bir Web Sitesi Edinin

Potansiyel müşteriler çevrimiçi olarak hukuk firmalarını ararken, şirketinizle ilk etkileşimleri web sitenizdir.

Sitenizin hem mobil hem de masaüstü ziyaretçiler için optimize edildiğinden güvenli olun. Mobil uyumlu bir internet sayfası, nerede olurlarsa olsunlar potansiyel müşterileri çekmenize olanak tanır. Acil bir durumsa ve alan kişi sizi telefonunuzdan denetim ederse, web sitenizin daha minik ekranlarda emek harcaması gerekir.

Web siteniz öteki dijital kampanyalarınızla da bağlantılıdır. Müşterileri web sitenize çekmeye çalışıyorsanız, kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı anlatması gerekir.

Hukuk firmanızı çevrimiçi olarak tanıtmak için web sitenizin yasal ve ustalaşmış göründüğünden güvenli olun.

Kullanıcı deneyimi için optimize edilmiş internet sayfaları, bilgilerinizin bulunmasını kolaylaştırır.

Ihmal etmeyin, web siteniz kuvvetli bir ilk izlenim bırakabilir. Firmanızı ustalaşmış ve güvenilir bir kaynak olarak ilettiğinden güvenli olun. Bu, öteki her şeyden sıyrılmanıza destek olacaktır.

2. Değerinizi Ortaya Çıkarın

Bir tek çevrimiçi bir varlığa haiz olmak kafi değildir. Birçok hukuk şirketi internet sayfası fazlaca belirsizdir ve öbürlerinden sıyrılmanızı zorlaştırır.

Firmanızın kıymetini pazarlama materyallerinizin önüne koyun. Hukuk firmanızı çevrimiçi olarak tanıtmaya çalışırken, hizmetlerinizin faydalarını açıklamaya odaklanın.

Rakiplerinizden iyi mi daha iyisiniz?

Müşterilerinize iyi mi yardım ediyor ve hayatlarını iyi mi kolaylaştırıyorsunuz?

Değerinizi ifade ederken spesifik olun. Hususi uzmanlık alanlarınızı vurgulayın. Birisinin belirli bir problemi var ise, bunu yapabilecek bir avukat isteyecektir. Yardım bu belirli sorunla.

Rekabete göz atmak için iyi bir vakit. Ne tür bir kıymet sunarlar?

Birçok hukuk şirketi, "önemsiyoruz" yada "yardım etmek için buradayız" benzer biçimde genellemeler seçiyor.

Ihmal etmeyin, belirsiz değerler öne çıkmanıza destek olmaz. Bunun yerine, uzmanlık alanınız hakkında belirli bir izahat yapın. Müşterilere kendinizi öbürlerinden ayırmak için yasal sorunlarını iyi mi çözebileceğinizi gösterin.

3. SEO'nuzu Geliştirin

İnternetteki bir milyon firmadan biriyseniz, müşteriler web sitenizi iyi mi bulacak?

Arama motoru optimizasyonunu (SEO) kullanarak web sitenizi güçlendirebilirsiniz. Yüksek bir internet sayfası sıralaması, bölgenizdeki avukatlar için Google aramasının en üstünde görünmenizi elde edecektir.

Daha yüksek bir sıralama, müşterilere mahalli sektörünüzde önder olduğunuzu da söyleyecektir. Bu artan güvenilirlik, rekabette öne çıkmanıza destek olacaktır. Sıralama ne kadar yüksek olursa, internet sayfası trafiğini de artırma olasılığınız o denli artar.

SEO internet sayfası sıralamanızı artırmanın birden fazla yolu vardır.

Yeni başlayanlar için mevcut içeriğinizi optimize edin. İnsanların mahalli bir hukuk firmasını aradıklarında neyi aradıklarını belirlemek için anahtar kelime araştırmasını kullanın. Peşinden, web sitenizin muhteviyatında bu anahtar kelimeleri kullanın.

SEO, benzersiz, tertipli olarak güncellenen içeriğe dayanır. Tertipli bir programa bakılırsa web sitenizin bloguna yazı göndermeyi deneyin. Müşterilere ne hakkında konuştuğunuzu bildiğinizi gösterin.

Bu hem de çevrimiçi güvenilirliğinizi de artırabilir.

Ek olarak sıralamanızı iyileştirmek için öteki güvenilir web sitelerinden harici bağlantılara ihtiyacınız var.

Bağlantı yapmaya ek olarak, SEO'nuzu geliştirmek için hususi açılış sayfaları da oluşturabilirsiniz. Bu sayfalar, belirli bir anahtar kelimeye odaklanırken, insanların şirketinizin kıymetini anlamalarına destek sunar.

4. PPC ile Daha Yüksek İtme

Ek olarak, tıklama başına ödeme reklamları kullanarak çevrimiçi sıralamanızı iyileştirebilirsiniz.

2018 senesinde yarıdan fazla çevrimiçi trafik mobil cihazlardan geldi. PPC reklamları, arama yaptıklarında yeni müşterilere ulaşmanıza destek olabilir. hukuk Bürosu. İşte o vakit evde ve telefonlarında olurlar.

Bu reklamlar tam olarak göründükleri gibidir; yalnızca birisi reklama tıkladığında ödeme yaparsınız. SEO benzer biçimde, bu strateji de anahtar kelimelere dayanır. Bununla beraber, PPC reklamları çoğu zaman en iyi SEO internet sayfası sonuçlarının üstünde görüntülenir.

5. Deli Çevrimiçi İtibar

Çevrimiçi incelemelerle, ilgilenen müşterilere önceki müşteriler mutlu bir tecrübe yaşadı.

İnsanlar bir şirkete güvenmeye karar vermeden ilkin çevrimiçi incelemeleri denetim ederler.

Müşterilerinizden incelemelerini Google Benim İşletmem girişinizde yayınlamalarını isteyin. Bu, çevrimiçi itibarınızı artıracak ve yeni müşteriler çekmenize destek olacaktır.

6. Videolarla Gerçekçi Olun

Videolu bir açılış sayfası, dönüşümleri şu kadar artırabilir: yüzde 80.

İnsanlar metin bloklarını gözden geçirirler. Videolar ise ziyaretçileri durup izlemeye teşvik ediyor. Değerinizi iletmek ve şirketinize hoş, çevrimiçi bir varlık kazandırmak için videoları kullanın.

7. Görüş ve Deneyimi Paylaşın

Hukuk firmanızı İnternet'te tanıtırken, uzmanlığınızı aktardığınızdan güvenli olun. Sonuçta, insanoğlu akıllı çözümler sunmaya destek olabilecek bir avukat tutmak istiyor.

Görüşlerinizi paylaşın ve müşterilerinize deneyimli olduğunuzu gösterin. Bunu yapmak için blogunuzu, toplumsal medya gönderilerinizi ve öteki çevrimiçi platformları kullanın. Müşteriler hukuk firmalarını araştırdıkça, bu içerik ziyaretçilere sizin içeriklerinizi bildiğinizi gösterecektir.

8. Toplumsal Kalınca

Toplumsal medya size potansiyel müşterilerle etkileşim kurma fırsatı verir.

Bir Feysbuk işletme sayfası, Instagram hesabı ve LinkedIn sayfası oluşturun. Bu hesaplara haiz olmak çevrimiçi varlığınızı artıracaktır. Ek olarak, takipçilerinize anlayışınızı ve uzmanlığınızı gösterme fırsatı verir.

9. Alımı Artırın

İnsanları web sitenize çekmek bir tek ilk adımdır. Bir kez orada, bu ziyaretçileri potansiyel müşteriye dönüştürmek için kolay bir alım sürecine ihtiyacınız var.

Müşterilerin sizinle kontakt kurmasını kolaylaştırın. Kullanıcı deneyimine ve rahatlığına öncelik vermek, onları çevrimiçi ortamda sizinle çalışmaya ve güvenmeye teşvik edecektir.

Ek olarak şunları da ekleyebilirsiniz:

  • Yasal belge oluşturucular
  • Yasal belgeler için e-imza seçenekleri
  • Çevrimiçi ödemeler
  • Çevrimiçi formlar

Bu eklentiler, süreci siz ve müşterileriniz için kolaylaştıracaktır.

Hukuk Firmanızı Online Olarak Tanıtın

Bu dokuz yöntemle hukuk firmanızı çevrimiçi olarak tanıtabilir ve yeni müşteriler çekebilirsiniz.

Daha etkili ipuçları ve püf noktaları için son olarak gönderilerimize tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir